Opinie

Sprawdź, co o mnie mówią

Polecam współpracę z Anią, jestem bardzo zadowolona z efektów które idą małymi kroczkami. Całe życie wydawało mi się, że dobrze się odżywiam i suplementuje ale efekty były znikome. Dopiero pod opieką Ani, zaczęło się coś zmieniać. Nie działa "po omacku" zleca badania i nie leczy wyników a objawy które występują. Za to ja bardzo cenię i polecam z całego serca.

Sylwia

Polecam Panią Anię, gdyż od lat nie czułam się tak dobrze. Pani Ania pomogła mi zdiagnozować moje problemy zdrowotne oraz wspólnie opracowałyśmy korzystny dla mnie sposób żywienia. Dobrałyśmy też aktywność fizyczną wspierającą moje zdrowie. Jestem pod wrażeniem wiedzy oraz holistycznego podejścia do diety i zdrowia pacjenta.

Magdalena

Gdy trafiłam do Pani Ani miałam dużą nadwagę oraz spore problemy z samooceną i poczuciem własnej wartości. Potrzebowałam wsparcia i kompleksowego podejścia do moich problemów. Otrzymałam to wszystko od Pani Ani, a od czasu rozpoczęcia naszej współpracy bardzo poprawiało się też moje zdrowie. Dostałam dużo cennych wskazówek suplementacyjnych, które stosuję i zauważyłam ogromne zmiany w samopoczuciu oraz wynikach krwi.

Joanna

Chodziłem po wielu lekarzach ze swoimi problemami zdrowotnymi, ale dopiero Ania spojrzała na mnie całościowo. Zleciła bardzo dużo badań, opracowała mi dietę oraz suplementację, a także popracowaliśmy nad moją głową i problemem z motywacją. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i polecam w 100%.

Krzysztof

    Odśwież swoje ciało i duszę

    „Przyczynowe leczenie oraz głębokie uzdrowienie wymagają od nas odpowiedzialności za nasze życie i zdrowie. W parze z tym podejściem idzie postawa pełna miłości i szacunku dla swojego ciała”

    -Dr Preeti Agrawal

    Holistic Wellness Coach