Rozdanie dyplomów Holistic Wellness Coach

Naturalna siła uzdrawiająca w każdym z nas jest największym źródłem dobrego samopoczucia.” Hipokrates (460-377 p.n.e.)

Czym zajmuje się Holistic Wellness Coach?

Zdrowie to wynik naszych świadomych i odpowiedzialnych działań. W rozumieniu holistycznym zdrowie to stan harmonii i równowagi na wielu poziomach: fizycznym, emocjonalnym i duchowym.
Zdrowie możemy zapewnić sobie tylko sami poprzez pielęgnowanie prawidłowych nawyków takich jak: zdrowe, odżywcze jedzenie, dostateczna ilość ruchu i snu, zbalansowana postawa wobec życia, codzienny kontakt z naturą oraz wspierające relacje z ludźmi.

Wszystkimi aspektami przywracającymi harmonię w organizmie zajmuje się Holistic Wellness Coach – doradca w dziedzinie zdrowego stylu życia. To nowy w Polsce (w Europie Zachodniej oraz w USA funkcjonuje już od dawna), ale bardzo potrzebny w dzisiejszych czasach zawód.

Kim jest Holistic Wellness Coach?

HWC to osoba, która przede wszystkim koncentruje się na profilaktyce zdrowotnej, a w momencie istniejących już zaburzeń, skupia się na holistycznych metodach stosowanych w medycynie integracyjnej i dobiera je w sposób indywidualny, dopasowany do konkretnej osoby.

Chcesz dowiedzieć się jak u Ciebie wzmocnić prawidłowe nawyki oraz jak przywrócić balans w Twoim organizmie? Zapraszam na konsultacje (stacjonarnie i on-line), dowiesz się jak zadbać o zdrowie w sposób holistyczny oraz w jaki sposób możesz wzmocnić odporność i zapobiegać chorobom cywilizacyjnym.
Dnia 20.05.2023 w klinice IMC Centrum Zdrowia Wrocław https://centrumimc.pl/ odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, nadające tytuł zawodowy Holistic Wellness Coacha.

Wręczenie dyplomu Holistic Wellness Coach
Rozdanie dyplomu Holistic Wellness Coach
Holistic Wellness Coach
Holistic Wellness Coach
Relacja z rozdania dyplomów
Rozdanie dyplomów

Odśwież swoje ciało i duszę

„Przyczynowe leczenie oraz głębokie uzdrowienie wymagają od nas odpowiedzialności za nasze życie i zdrowie. W parze z tym podejściem idzie postawa pełna miłości i szacunku dla swojego ciała”

-Dr Preeti Agrawal

Holistic Wellness Coach